אבני חן

 

קריסטלים - אבני מרפא -אבני חן

 

 

לכל דבר בטבע יש תדר, מכאן שגם לגוף האדם ולכל איבר ואיבר בגוף האדם יש תדר אחר.

כאשר מתרחשת בעיה באחד האברים בגוף, חל שינוי בתדר של האיבר הפגוע.

אבל תדר האבנים לא משתנה.

וזו רפואת תדרים ולכן, כאשר תדר מסוים בגוף אינו תקין, אנו נמשכים אל האבן בעלת התדר המסוים החסר לנו.

כלומר אנו נמשכים אל מה שחסר לנו, ובכך אנו משלימים את החסר.

 

הקריסטלים ואבני החן שימשו ככלים רבי עוצמה להרחבת התודעה והמודעות כבר משחר התרבות האנושית.

בהיותם בעלי יכולת השתלבות גבוהה כמעט בכל שיטות הריפוי והטיפול, נחשבות האבנים לבין הכלים הפשוטים ורבי העוצמה ביותר הקיימים לאיזון מערכות הגוף והצ'קרות (מרכזי האנרגיה בגוף האדם).

המינרלים הרבים וקשת הצבעים הרחבה משקפים את תכונותיהם שבאבנים אשר הופכות אותם לכלים לפתיחה, ניקוי ואיזון שדה האנרגיה האנושי.

פעולתן של אבני החן והקריסטלים גורמות לאפקט מהיר ומורגש אצל המשתמשים בהם, ולכן בשנים האחרונות עלתה באופן משמעותי הפופולאריות של שיטת טיפול עתיקה של הקריסטלים בראי התנ''ך והמסורת.

 

 

חכמינו ז''ל יחסו סגולות רוחניות ופיזיות לאבני החן והשפעות מוחשיות לכל אבן ואבן.

רבינו בחיי בפירושו על התורה (שמות כ''ח) אומר ש''אין לך כל אבן ואבן מן האבנים היקרות שלא תמשוך כוח מן העליונים וממשיך המדרש המפואר (בראשית רבה י''ד ) שבשעת ירידת הגשמים הכול מתברך אף אבן טובה מרגשת ומקבלת כוח מלמעלה וממשיך האבנים היקרות הם תריסר אבני החושן וכל שאר האבנים היקרות הם מינהן, ענפיהן ותולדתן של אבני החושן".

"הזוהר הקדוש בשם רשב"י "תמצא פליאה וחכמה בי"ב אבני החושן" וכן האבן עזרא בפרושו על התורה (שמות כ"ח-ט) כותב "כל הכוחות ימצאו בתולדות כל אבן ואבן.

וממשיך רבינו בחיי בספרו מדרש תלפיות ומתייחס לסגולת האבנים ומוסיף טעם וסיבה לכל אבן ולכל שבט את צבעה כוחותיה והשפעותיה של כל אבן ואבן.

אודם אבנו של ראובן "וסגולתה שכל אישה שנושאת אותה אינה מפלת לעולם נפלים והוא טוב לאישה המקשה ללדת. ". ועל זו הדרך לומדים על תכונות שאר האבנים.

 

להזמנת תמונת אבני החושן לחצו כאן

 

להזמנת תור לקליניקה לחצו כאן

 

שיטות טיפול

איזון גוף ונפש

מרים: 054-7249893