שיטות טיפול

שיטת ה - EFT

 

שיטת ה-Emotional Freedom Technique – EFT                                                                                                           ובתרגום לעברית "טכניקה לשחרור רגשי".

שיטה זו מסתמכת על מיפוי מרכזי האנרגיה בגוף האדם לפי הרפואה הסינית.                

בשיטת EFT טופחים על נקודות מסוימות בגוף שגורמות לזרימה אנרגטית ולפתיחת חסימות. מרבית הקשיים שלנו נובעים מאירועים רגשיים שהצטברו במשך השנים. אירועים אלו גרמו לשיבוש במערכת האנרגטית שלנו ולחסימה בזרימת האנרגיה שבסופו של תהליך מתבטאת במחלה.

                                                                                                         

הטפיחות נעשות תוך כדי אמירה של משפטים שמתארים את הבעיה הפיזית (כאבים, מחלות מערכת העיכול, אלרגיות ועוד) או את הבעיה הרגשית (חרדה, פחדים, דכאון ועוד) שנובעת משיבוש במערכת האנרגטית שלנו או מחסימה אנרגטית.

לכן המטרה שלנו היא להסיר את השיבוש האנרגטי הקיים כדי להיות בריאים. מטרה זו מושגת בשיטת הEFT- ע''י שטופחים קלות בצורה חוזרת ונשנית על מספר נקודות במהלך הטיפול.

 

ניתן לדמות זאת לכיפוף בצינור מים – אם יש כיפוף בצינור מים, רוב הלחץ נמצא בכיפוף זה, ברגע שמוציאים את הכיפוף, המים מתחילים לזרום והכל מתחיל לקלוח. במקביל לטיפוף על הנקודות יש טיפול בדיבור בדומה לשיטה הפסיכותרפיסטית.

בניסוי שנערך בארצות הברית בפיקוח של פסיכולוגים ופסיכיאטר הצליחו בחמישה ימים להוריד ב-90% את הופעתן של חרדות בקרב הנבדקים, מה שלא הצליחו לעשות במשך עשרות שנים בשיטות אחרות.

 

 

להזמנת תור לקליניקה לחצו כאן

 

 

 

איזון גוף ונפש

מרים: 054-7249893