אודותי

שמי מרים. אני יועצת מוסמכת בגישת מוח אחד,  מטפלת באמצעות קינסיולוגיה, שמנים אתריים, Raindrop Technique (לכאבי גב, לניקוי ולחיזוק הגוף), PDN, פרחי בך ועוד. ובעלת תואר BA בפסיכולוגיה וMA בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית - CBT. 

 

 

עוד בילדותי השתוקקתי לעזור לאנשים ורציתי להיות רופאה או פסיכולוגית. מגיל 13 הייתי מדריכה בקבוצות ובקייטנות לילדים; בגיל 15 למדתי עזרה ראשונה, ומאז טיפלתי בכל מי שנפגע בסביבתי.

 

לפני 10 שנים, כשגיליתי את הרפואה המשלימה, מצאתי את משאת חיי – את השילוב בין גוף לנפש. מאז לא הפסקתי ללמוד ולהרחיב את ידיעותי בתחום מרתק זה.

 

בעבודתי בעבר כמורה לחינוך מיוחד עם ילדים לקויי למידה והתנהגות נוכחתי לראות כי ליקויים רבים נובעים מן הרגש, וכאשר מטפלים בשורש הבעיה ניתן לשחרר כל חסימה. זה שמונה שנים שאני מטפלת בנשים, בנערות ובילדים באופן פרטני.

 

במהלך הטיפול אני משלבת את נסיוני העשיר ואת המבחר הרחב של הכלים העומדים לרשותי כדי לעזור למטופל לעשות שינוי בחייו ולהשיג את מטרתו – הצלחה ובריאות אופטימלית.

 

אני מטפלת במגוון רחב של קשיים, כגון טראומות, חרדות, מתח, קשיי תפקוד במצבים רגשיים וחברתיים שונים, חוסר ביטחון עצמי, אלרגיות, כאבים ומחלות שונות.

 

יש לי נסיון רב בטיפול בנערות בעלות קשיים חברתיים, ביטחון עצמי ירוד, חרדות מבחנים (כולל מבחני נהיגה), קושי בקבלת החלטות ועוד.

 

בילדים – נוסף על התחומים הנ"ל – טיפלתי רבות בקשיי למידה והתנהגות, הרטבה, טיקים ועוד.

 

הטיפול הוא חוויתי, נעים, ממוקד וקצר מועד -  באמצעות עבודה עמוקה על התת- מודע. מטרתי היא להגביר מודעות לגבי הצורך באיזון גוף ונפש לבריאות האדם, להעצים את המודרכים ולתת בידיהם את הכלים להצליח בחיים! אשמח להיות שליחה טובה של בורא העולם לעזור לכם להפיק את מלוא הבריאות והאושר הטמונים בכם !

איזון גוף ונפש

מרים: 054-7249893